Mieszkanie nr 17

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 113,3 m2. Zlokalizowany na piątym, ostatnim piętrze nowego budynku wielomieszkaniowego. Na poziomie znajdują się dwa mieszkania, co zapewnia ich mieszkańcom prywatna strefę komfortu.

Okna wychodzą na trzy strony: północny-zachód, północny-wschód, południowy-zachód.

Mieszkanie jest wyraźnie podzielone na dwie strefy – mieszkalną oraz gościnną. Z dwóch sypialni można wejść na dodatkowy taras. Z jednej z sypialni dostępna jest dedykowana łazienka. Powierzchnie bardzo widne, dzięki dużym oszklonym przestrzeniom.

Apartament składa się z: przestronnego salonu (23m2) z wyjściem na taras (18m2), otwartej, widnej, otwartej kuchni (14,7m2), dwóch sypialni (master – 17,5 oraz 17m2), gabinetu (9,7), 2 łazienek i korytarza z miejscem na szafy oraz dodatkowego balkonu (11m2). Balkony wykończone są drewnianą podłogą.

Istnieje możliwość całkowitego lub częściowego zamknięcia kuchni i stworzenia oddzielnego pomieszczenia.

Mieszkanie jest ciekawie zaplanowane. Znakomite dla 4-6 osobowej rodziny lub osób potrzebujących dużej przestrzeni. Rozmieszczenie ścian działowych pozwala niewielkim nakładem sił zaaranżować powierzchnię do własnych potrzeb.

CENA: 575.000 PLN

Parking:

Istnieje możliwość kupienia wewnętrznego miejsca postojowego w budynku. Cena – 24.000zł.

Lokalizacja budynku:

Dojście do dworca WKD i PKP zajmuje około 15 minut. W najbliższej okolicy zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, szkoły, przedszkola.

Pruszków ma doskonałą komunikację z Warszawą. Szybki dojazd zapewnia linia WKD, PKP, SKM, bliskość autostrady. W mieście są liczne parki, place zabaw, miejsca do aktywnego odpoczynku.

Pruszków jest położony 15 km. od centrum Warszawy. W okolicy znajdują się obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki, a w samym mieście rozmieszczonych jest 5 parków.

Znajduje się tu duży kompleks basenowy –  Miejska Kryta Pływalnia Kapry, tor kolarski BGŻ Arena oraz Stadion Piłkarski Znicz, dostępny dla ponad 2000 publiczności.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Swoją siedzibę mają w okolicy takie firmy, jak Herbapol, L’Oréal, Daewoo Electronics Manufacturing Poland, Millennium Logistic Park

 

Oferty nieruchomości przedstawione przez nasze biuro nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, są jedynie zaproszeniem do rozmów.