Mieszkanie nr 4

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50 m2 z dużym tarasem. Zlokalizowane na pierwszym piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku wielomieszkaniowego.

Lokal z oknami wychodzącymi na dwie strony: północny-wschód, północny-zachód.

Mieszkanie składa się z: widnego salonu (17m2) z wyjściem na taras (18,5m2), otwartej, widnej kuchni (6,6m2), dwóch sypialni (15 i 10,5m2), łazienki i korytarza z miejscem na szafy. Częścią mieszkania jest dobrze eksponowany, ponad 18 metrowy taras, wykończony drewnianą podłogą. Powierzchnia dostępna z salonu oraz sypialni.

Istnieje możliwość zamknięcia kuchni i stworzenia oddzielnego pomieszczenia.

Mieszkanie jest ciekawie zaplanowane. Znakomite dla 3-4 osobowej rodziny. Rozmieszczenie ścian działowych pozwala niewielkim nakładem sił zaaranżować powierzchnię do własnych potrzeb.

CENA: 353.000 PLN

Parking:

Istnieje możliwość kupienia wewnętrznego miejsca postojowego w budynku. Cena – 24.000zł.

Lokalizacja budynku:

Dojście do dworca WKD i PKP zajmuje około 15 minut. W najbliższej okolicy zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, szkoły, przedszkola.

Pruszków ma doskonałą komunikację z Warszawą. Szybki dojazd zapewnia linia WKD, PKP, SKM, bliskość autostrady. W mieście są liczne parki, place zabaw, miejsca do aktywnego odpoczynku.

Pruszków jest położony 15 km. od centrum Warszawy. W okolicy znajdują się obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki, a w samym mieście rozmieszczonych jest 5 parków.

Znajduje się tu duży kompleks basenowy –  Miejska Kryta Pływalnia Kapry, tor kolarski BGŻ Arena oraz Stadion Piłkarski Znicz, dostępny dla ponad 2000 publiczności.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Swoją siedzibę mają w okolicy takie firmy, jak Herbapol, L’Oréal, Daewoo Electronics Manufacturing Poland, Millennium Logistic Park

 

Oferty nieruchomości przedstawione przez nasze biuro nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, są jedynie zaproszeniem do rozmów.