Mieszkanie nr 5

Mieszkanie nr 5:

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,2 m2, zlokalizowane na drugim piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku wielomieszkaniowego.

 

Istnieje możliwość zamknięcia kuchni i stworzenia oddzielnego pomieszczenia.

Mieszkanie jest ciekawie zaplanowane. Znakomite dla 3-4 osobowej rodziny.

CENA: 350.000 PLN

Parking:

Istnieje możliwość kupienia wewnętrznego miejsca postojowego w budynku. Cena – 24.000zł.

Lokalizacja budynku:

Dojście do dworca WKD i PKP zajmuje około 15 minut. W najbliższej okolicy zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, szkoły, przedszkola.

Pruszków ma doskonałą komunikację z Warszawą. Szybki dojazd zapewnia linia WKD, PKP, SKM, bliskość autostrady. W mieście są liczne parki, place zabaw, miejsca do aktywnego odpoczynku.

Pruszków jest położony 15 km. od centrum Warszawy. W okolicy znajdują się obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki, a w samym mieście rozmieszczonych jest 5 parków.

Znajduje się tu duży kompleks basenowy –  Miejska Kryta Pływalnia Kapry, tor kolarski BGŻ Arena oraz Stadion Piłkarski Znicz, dostępny dla ponad 2000 publiczności.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Swoją siedzibę mają w okolicy takie firmy, jak Herbapol, L’Oréal, Daewoo Electronics Manufacturing Poland, Millennium Logistic Park

 

Oferty nieruchomości przedstawione przez nasze biuro nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, są jedynie zaproszeniem do rozmów.